Dobrý den přátelé, milý kolegové, vážení klienti.

Od 1.6.2018 se síť ABC-Net stala součástí velké sítě JM-Net z.s., resp. bude provozována její dceřinou společnosti JM-Networks s.r.o. Z tohoto spojenectví jsme nadšení a víme, že vývoj celé sítě půjde raketově vzhůru. Díky spolupráci s kolegy JM-Net z.s. se již od začátku roku zlepšilo fungování sítě a řekl bych že k datu převodu je v provozu více jak 80% nové technologie AC, která dokáže ke klientům dostat až 120Mbps, většinou jde o rychlosti dle lokalit cca 50-70Mbps obousměrně. Dále se změna provozovatele dotkla i smluv a ceníků. Už nemáme několik tarifů, ale již je jen jeden pro koncové klienty. Vše dobré se převzalo od kolegů ze spolku JM-Net.

Děkuji všem, kdo nám pomáhal a stal se více než klienty. Za ty roky spíše jednou velkou rodinou. Jelikož se sám stávám členem spolku a zároveň zůstávám jako hlavním technikem pro tuto oblast, budeme se i nadále potkávat a můžete se na mě obracet s požadavky. Neopouštím loď, a jako bývalí kapitán lodě ABC, zůstávám.

Má myšlenka založit komunitní síť se vlastně v tomto duchu stala skutečností.

JM-Net z.s. a JM-Networks s.r.o. jsou společnosti, které jsou profesionální, přátelské a mají snahu vše dělat na 100%. Mají jinou filosofii fungování sítě a společnosti. Její práce si váží nejen členové a klienti, ale i velké nadnárodní společnosti, kterým způsob její práce vyhovuje. Máme vše co klasické ISP společnosti a něco na víc, co oni neumí.

Jsem moc rád, že jsem součástí tohoto společenství.

Děkuji Vám.
Stanislav Kalaš